Новини
Hybrid range - новітня лінійка масел від Motul

01.03.2017

    Французька торговельна марка Motul протягом більш ніж 150 років виступає справжнім експертом у виробництві мастильних матеріалів, високотехнологічних і високої якості. Тепер компанія пропонує нову лінійку масел Hybrid range, використовувану переважно в гібридних автомобілях.

Представники компанії Continental дали кілька рекомендацій щодо керування автомобілем в екстремальних умовах

28.02.2017

    Насамперед необхідно перевірити відповідність шин погодним умовам. Шини повинні бути саме зимовими, а не всесезонними або так званими літніми з розширеним температурним діапазоном. Про відповідність сезону свідчить напис М+S (M&S, MS) на боковині шини разом із позначкою 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake) у вигляді гірської вершини з трьома піками і сніжинки всередині неї.

Енергозбереження та звукопоглинання на новому місці розташування філії Febi Precision Engineering (Feinmechanik)

26.02.2017

   Подивившись з вікна літака, відкриються всі таємниці: скоро обсяги споживання електроенергії підрозділу febi «Feinmechanik» покриються «зеленою» енергією. Сучасні сонячні станції, сумарною потужністю 0,7 МВт/рік, розміщуються на даху нової будівлі поруч зі штаб-квартирою Ferdinand Bilstein GmbH+Co. KG в місті Енепеталь в Північній Рейн-Вестфалії, в Німеччині.

МЕГА відкриття інтернет-магазину!!!

15.09.2016

В честь відкриття інтернет-магазину автозапчастин шалено низькі ціни чекають на вас!
 

Як же правильно вимовляти назви марок автомобілів

15.09.2016

Найскладнішим є вимова японських назв. Наприклад, Марка Mitsubishi на англійський манер вимовляється, як «Мітсубіші». Але самі ж японці кажуть «Міцубісі», тому що поєднання «sh» на рідній мові звучить як «с».

Компанія Valeo купує FTE Automotive

19.08.2016

Компанія Valeo купляє FTE Automotive - німецького виробника деталей гальмівної системи та управління зчепленням.

OSRAM. Обережно підробки!

19.08.2016

Останнім часом почастішали випадки підробки галогенних ламп H4 і H7.Нижче наведено приклади виявленої на ринку контрафактної продукції, що дозволяють відрізнити оригінальні вироби від підроблених.