Енергозбереження та звукопоглинання на новому місці розташування філії Febi Precision Engineering (Feinmechanik)

26.02.2017

   Подивившись з вікна літака, відкриються всі таємниці: скоро обсяги споживання електроенергії підрозділу febi «Feinmechanik» покриються «зеленою» енергією. Сучасні сонячні станції, сумарною потужністю 0,7 МВт/рік, розміщуються на даху нової будівлі поруч зі штаб-квартирою Ferdinand Bilstein GmbH+Co. KG в місті Енепеталь в Північній Рейн-Вестфалії, в Німеччині.

   Філія Febi «Feinmechanik» буде працювати на цьому місці з літа 2017 року і самостійно себе забезпечить себе на 50% від його нинішнього споживання електроенергії.

   Працівники, відповідальні за проект, звертають увагу на інші засоби підвищення енергоефективності. Власна система опалення виробничого майданчика при низьких температурах буде забезпечена нагріванням повітря від компресорного обладнання, при цьому також будуть обігріватися офісні приміщення. «В результаті ми будемо споживати на 45 % менше енергії, ніж аналогічні об'єкти, які не застосовують енергозберігаючі технології. Це перевищує норми законодавчих актів з енергозберігаючих технологій. Такий показник рідко зустрічається в промисловості», коментує Себастьян Хофингхофф (Sebastian Höfinghoff), що відповідає за планування у філії febi«Feinmechanik».

   Новаторський підхід забезпечує не тільки використання та збереження енергії, але і шумозаглушення виробничої ділянки. Автоматична система вентиляції дозволяє тримати вікна закритими постійно. Спільно з звукоізольовнними стінами знижується рівень шуму до мінімального значення, що сприятливо позначиться на мешканців, які проживають поруч.

   Зовні це будинок, в якому найближчим часом розміститься філія febi «Feinmechanik», здається майже повністю побудованим. "Зараз проводяться внутрішні комунікації (системи вентиляції, трубопроводи), які забезпечать функціонування машин і устаткування", коментує пан Хофингхофф. «Паралельно облаштовуються офісні приміщення. До травня 2017 року роботи планується завершити. Влітку 2017 року на новому об'єкті повинно бути початися виробництво».

Резюме

   Цей виробник відомий на весь світ, як експерт і постачальник запасних частин. Ferdinand Bilstein GmbH+Co. KG почав роботу в 1844 році в галузі металообробки і за цей час накопичив значний досвід. Річний обсяг конвеєрного виробництва становить 500 - 200000 штук продукції певного виду.

Торгова марка febi – підрозділ bilstein group, одночасно з такими відомими компаніями, як SWAG і Blue Print.

За матеріалами  www.bilsteingroup.com